درباره ما

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

درباره ما

شرکت دایان ابر اِورین به شماره ثبت ۵۱۰۵۶۹ ماموریت دارد تا با ارائه‌ی برترین خدمات و محصولات فناوری اطلاعات و شبکه‌ی داده‌ها به مشتریان و کارفرمایان خود یک مزیت رقابتی کاملا غیر قابل چشم پوشی برای آن‌ها باشد.

داستان اِورین

اِورین چون مشاور و همراهی امین، صادق، کارآمد و پویا در کنار کسب و کار مشتریان خود خواهد بود تا آن ها را در نیل به اهدافشان یاری رساند. با ایجاد لایه‌ای از فناوری روی فعالیت‌های روزانه شما چنان حسی از آرامش، امنیت و آسودگی خاطر خواهیم بخشید که کسب و کار و زندگی شخصی خود را با انرژی و پویایی افزون‌تری پیش ببرید.

اهداف اِورین

اِورین با انجام کار تیمی، افزایش مداوم توان و دانش خود، بهبود مستمر در کیفیت ارائه‌ی خدمات و محصولات در کنار کاهش قیمت آن‌ها، خود را یکی از حلقه‌های زنجیره‌ی پیشرفت کشور در مسیر توسعه می‌داند و با آموزش مشتریان، دانش و فرهنگ فردی در کاربری فناوری اطلاعات را افزایش می‌دهد.

چشم انداز اِورین

اِورین در تلاش است به گونه ای عمل کند تا مشتریان در بالاترین سطح رضایت و خرسندی باشند، شرکا از همکاری با او بالاترین بهره را ببرند و کارمندان از کار کردن در آن بر خود ببالند. چشم انداز ما این است که با تلاش بی‌وقفه و کشف فرصت‌ها به ارائه‌دهنده‌ی غالب در خدمات مدیریت شده‌ی فناوری اطلاعات بدل شویم.

نیاز به مشاوره فنی دارید؟

کارشناسان مجرب ما همواره آماده پاسخگویی به پرسش های شما هستند!

تماس بگیرید