پشتیبانی شبکه و ۷ دلیل برای این که چرا برای پیروزی در کسب‌وکار به یک تیم پشتیبانی شبکه نیاز دارید

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

پشتیبانی شبکه ، امروزه صاحبان ومدیران کسب ‌وکارها با وجود وظایف و مشغله‌های بسیار فرصت پذیرفتن مسئولیت‌های جدید را ندارند.  از دیدگاه فناوری اطلاعات شرکت شما، به کار گرفتن یک تیم آموزش دیده  IT می‌تواند برای رسیدگی به این بخش از کسب‌وکار، به صرفه‌جویی در پول و زمان کمک کرده در حالی‌که هم‌زمان اطلاعات مشتریان شما را نیز در دنیای مدرن تهدیدات امنیتی سایبری حفظ می‌کند.

هنگامی‌که می‌خواهید در رابطه با همکاری با یک تیم متخصص پشتیبانی شبکه برای ارائه راه‌کارهای جامع کسب‌وکارتان تصمیم‌گیری کنید. مزایای زیر را نیز در نظر داشته باشید:

برای این‌که بتوانید در رقابت باقی بمانید باید فناوری فعلی شرکت را به صورتی مقرون به صرفه و بدون این که خودتان به صورت مستقیم کار IT انجام دهید به حداکثر رسانید.

۱. سرعت بیشتر در رفع مشکل

داشتن یک بخش مجزا برای امور ‌IT در شرکت، برای کسب و کار‌های کوچک می‌تواند هزینه زیادی در بر داشته باشد. همچنین ممکن است برای بسیاری از شرکت‌ها بسیار وقت‌گیر و ناکارآمد نیز باشد.

بهترین راهکار برای رفع این مشکل همکاری با یک تیم متخصص پشتیبانی شبکه بیرونی است. آن‌ها نه تنها تمام ابزارها برای رفع مشکلات سیستم‌ شما را دارند بلکه می‌توانند در صرفه‌جویی زمان به شما کمک کرده و عموما بهترین روش‌ها را به کار گیرند تا کارمندان شما روی کار اصلی خود متمرکز شده و آن را به بهترین شکلش انجام دهند. پزشکان، وکلا، حسابدارن، بازاریابان، مدیران اداری و اکثر افراد دیگر زمانی‌که بر روی توانایی‌های اصلی خود تمرکز می‌کنند، در بهترین حالت خود هستند. صرف زمان و تلاش برای یادگیری  فناوری‌ اطلاعات هزینه دارد. تحقیق راه‌حل‌ها، پیاده‌سازی فناوری جدید، و حل مشکلات مربوط به فناوری‌اطلاعات برای غیر متخصص‌ها در این زمینه بسیار ناکارآمد خواهد بود. با استفاده از یک شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه کارکنان شما می‌توانند زمان خود را صرف تمرکز برای درآمدزایی بیشتر در کسب‌وکار کنند.

۲. تمرکز شما روی فعالیت اصلی

داشتن یک بخش مجزا برای امور ‌IT در شرکت، برای کسب و کار‌های کوچک می‌تواند هزینه زیادی در بر داشته باشد. همچنین ممکن است برای بسیاری از شرکت‌ها بسیار وقت‌گیر و ناکارآمد نیز باشد.

بهترین راهکار برای رفع این مشکل همکاری با یک تیم متخصص  پشتیبانی شبکه بیرونی است. آن‌ها نه تنها تمام ابزارها برای رفع مشکلات سیستم‌ شما را دارند بلکه می‌توانند در صرفه‌جویی زمان به شما کمک کرده و عموما بهترین روش‌ها را به کار گیرند تا کارمندان شما روی کار اصلی خود متمرکز شده و آن را به بهترین شکلش انجام دهند. پزشکان، وکلا، حسابدارن، بازاریابان، مدیران اداری و اکثر افراد دیگر زمانی‌که بر روی توانایی‌های اصلی خود تمرکز می‌کنند، در بهترین حالت خود هستند. صرف زمان و تلاش برای یادگیری  فناوری‌ اطلاعات هزینه دارد. تحقیق راه‌حل‌ها، پیاده‌سازی فناوری جدید، و حل مشکلات مربوط به فناوری‌اطلاعات برای غیر متخصص‌ها در این زمینه بسیار ناکارآمد خواهد بود. با استفاده از یک شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه کارکنان شما می‌توانند زمان خود را صرف تمرکز برای درآمدزایی بیشتر در کسب‌وکار کنند.

۳. مجموعه‌ای از تخصص‌ها

از هر جنبه کسب‌وکار که بنگریم یک تیم قدرت تحلیل و تفکر بیشتری نسبت به یک یا دو نفر ارائه می‌دهد. یک تیم خدمات شبکه به‌طور مداوم اطلاعات خود را در زمینه فناوری به روز نگه می دارد و سپس با استفاده از این دانش و اطلاعات، از فناوری به روز در شرکت شما استفاده می کند . یک تیم با تجربه خدمات شبکه در همه موارد اطلاعات کافی دارد، از اصول پایه تا مشکلاتی که ناگهانی پیش می‌آید. این موضوع به ویژه در مورد امنیت سایبری حائز اهمیت است. در دنیای کسب‌وکار امروز که پر از تهدیدات امنیتی است، باید امنیت سایبری شرکت شما در اولویت باشد. طبق آمار در برخی موارد از هر پنج کسب و کار یکی از آن‌ها  هک شده است.

به همین دلیل کسب‌وکار شما در معرض خطر قرار دارد مگر اینکه کارکنان شما در زمینه امنیت سایبری تحصیل کرده باشند؛ در غیر این صورت شما نیاز به همکاری با یک تیم خدمات شبکه دارید تا از امنیت و به‌روز بودن فناوری شرکت خود مطمئن شوید.

۴. زمان پاسخگویی سریع تر

وقت طلاست. با توجه به این که حتا یک زمان کوتاه Down Timeمی‌تواند هزینه‌های زیادی را بر کسب وکار شما تحمیل کند، به حداکثر رساندن زمان uptime  در واقع یک اولویت است. یک کسب‌وکار کوچک که می‌خواهد به تنهایی و یا با استفاده از افراد و تیم های مختلف غیر هماهنگ به رویدادهایی مثل قطعی اینترنت، مشکلات ارتباطات ایمیل، از بین رفتن اطلاعات یا  مشکلات سیستم‌ها ساماندهی کند می‌تواند هزینه سنگینی در بر داشته باشد. اما می‌توانید برای رفع تمامی این مشکلات با یک تیم متخصص خدمات شبکه همکاری ‌کنید تا هزینه‌های  غیر منتظره ناشی از مشکلات فنی را  کاهش داده و گاهی ‌آن‌ها را کلا از بین ببرید.

۵. درمان به‌جای تسکین

ریشه‌یابی مبنای یک مشکل اغلب مستلزم زمان و تلاش بسیاری است. افراد و تیم‌های کوچک پشتیبانی شبکه معمولا مشغله زیادی دارند. بنابراین زمانی که شما با آن‌ها جهت رفع مشکل تماس می‌گیرید، هرچند خود را به دفتر شما می‌رسانند اما نمی‌توانند زمان کافی را روی بررسی مشکل بگذارند. به همین علت ممکن است مشکل پس از چندی دوباره خود را نشان دهد. در واقع کاری که آن‌ها انجام می‌دهند نوعی مسکن است.

از طرف دیگر، همکاری شما با یک شرکت بزرگ‌تر و با تجربه‌تر می‌تواند مشکلات را به صورت اساسی و ریشه‌ای رفع کند.

۶. شرکت‌های مختلف خدمات شبکه مساوی است با مشکلات مختلف

وقتی تنوع در ارائه دهندگان خدمات شبکه وجود داشته باشد، اغلب به معنی تنوع در تکنیک‌های آن‌ها است. هر شرکت از به کارگیری نرم‌افزارهای مختلف تا عیب‌یابی ساز و کار خودش را دارد. این اغلب می‌تواند منجر به رفع موقتی مشکل شود. شما به تمام این گروه‌ها نیاز خواهید داشت تا هر کدام مشکل مربوط به خود را رفع کنند، که به معنی هزینه‌های بیشتر و ناهماهنگی‌های بیشتر بین آن‌ها خواهد شد.

کار کردن با یک تیم منسجم به جای همه‌ی آن‌ها می‌تواند هماهنگی بیشتری را در رفع مشکلات برای شما به ارمغان آورد. به علت این که تمام افرد این گروه به یک روش آموزش دیده‌اند و یک شیوه را در رفع مشکلات اجرا می‌کنند، مشکلات کمتری نیز به وجود خواهد آمد.

۷. کاهش هزینه‌های کلی

همان‌طور که قبلا گفته شد، با توجه به این‌که شرکت‌های مختلف هرکدام هزینه‌ های خود را دارند به همین علت این هزینه‌ها می‌تواند به به صورت کلی افزایش پیدا ‌کند. وقتی شما با یک تیم خدمات شبکه که تمام مسائل فناوری شرکت شما را رسیدگی می‌کند قرارداد داشته باشید، هزینه را به دلایل زیر کاهش می‌هید:

  • آن‌ها بطور منظم با شرکت شما در ارتباط هستند و بسیاری از مشکلات را حتا قبل از این‌که شما متوجه شوید، برطرف خواهند کرد.
  •  آن‌ها به جای این که مشکلات را تسکین دهند در اولین تلاش ریشه آن‌ها را می‌یابند و به همین علت مشکلات مجددا بروز پیدا نمی‌کنند.

+ منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *