درباره‌ی ما

شرکت دایان ابر اورین به شماره ثبت 510569 ماموریت دارد تا با ارائه‌ی برترین خدمات و محصولات فناوری اطلاعات و شبکه‌ی داده‌ها به مشتریان و کارفرمایان خود یک مزیت رقابتی کاملا غیر قابل چشم پوشی برای آن‌ها باشد. اورین چون مشاور و همراهی امین، صادق، کارآمد و پویا در کنار کسب و کار مشتریان خود خواهد بود تا آن ها را در نیل به اهدافشان یاری رساند. با ایجاد لایه‌ای از فناوری روی فعالیت‌های روزانه شما چنان حسی از آرامش، امنیت و آسودگی خاطر خواهیم بخشید که کسب و کار و زندگی شخصی خود را با انرژی و پویایی افزون‌تری پیش ببرید.
اورین با انجام کار تیمی، افزایش مداوم توان و دانش خود، بهبود مستمر در کیفیت ارائه‌ی خدمات و محصولات در کنار کاهش قیمت آن‌ها، خود را یکی از حلقه‌های زنجیره‌ی پیشرفت کشور در مسیر توسعه می‌داند و با آموزش مشتریان، دانش و فرهنگ فردی در کاربری فناوری اطلاعات را افزایش می‌دهد.
اورین در تلاش است به گونه ای عمل کند تا مشتریان در بالاترین سطح رضایت و خرسندی باشند، شرکا از همکاری با او بالاترین بهره را ببرند و کارمندان از کار کردن در آن بر خود ببالند. چشم انداز ما این است که با تلاش بی‌وقفه و کشف فرصت‌ها به ارائه‌دهنده‌ی غالب در خدمات مدیریت شده‌ی فناوری اطلاعات بدل شویم.